بایننس از برنامه خود برای رقابت با اتریوم رونمایی کرد

مجموعه بایننس در ماه فوریه (بهمن)، برای شبکه‌های بایننس چین و بایننس اسمارت چین نام واحد «BNB Chain» را انتخاب کرد تا ارتباط هر دو این شبکه‌ها با توکن بایننس کوین مشخص‌تر از قبل شود. بی‌ان‌بی چین اکنون یک لایه زیرساختی چندزنجیره‌ای است که از اکوسیستم جدید و همچنین سازوکار حاکمیتی مبتنی بر توکن BNB پشتیبانی می‌کند.

برخی دیگر از پیشرفت‌های قابل‌توجه‌تر در این برنامه شامل معرفی زنجیره‌های جانبی ویژه برنامه‌های کاربردی شبکه اصلی بایننس است که با پلتفرم‌های متا ایپس (META Apes) و متاورس ورلد (Metaverse World) در ارتباط خواهد بود. این امر با تقریباً دوبرابرکردن اعتبارسنج‌های غیرمتمرکز به ۴۱ مورد طبق پیشنهاد «BEP-131» و افزایش متوالی ظرفیت بلاک شبکه بایننس اسمارت چین به ۲۰۰ میلیون گس (Gas) در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۲، به بهبود سرعت و بهینه‌شدن هزینه‌ها و بسیاری موارد دیگر منجر می‌شود.

یوری فروچیو (Uri Ferruccio)، مدیر اجرایی بنیاد بایننس، ارزیابی خود را از اینکه برنامه جدید این شرکت چگونه می‌تواند به رشد اکوسیستم BNB کمک کند، به اشتراک گذاشته است.

Check Also

A key derivatives metric used by margin traders has hit a record-high, but there’s plenty of risk and a catch to consider

To put things in perspective, over the previous four instances where BTC margin longs (bulls) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.