به گفته مجریان صندوق Soros ، بیت کوین به دلیل کاهش ارزش دلار آمریکا دیگر یک دارایی حاشیه ای نیست

داون فیتزپاتریک ، مدیر ارشد اطلاعات مدیریت صندوق سوروس گفت که بیت کوین (BTC) ممکن است یک بار یک دارایی حاشیه ای تلقی شود ، اما تورم دلار ایالات متحده این وضعیت را تغییر داده است.

در صحبت با بلومبرگ ، فیتزپاتریک گفت که شرکت او – یک صندوق مدیریت دارایی ایجاد شده توسط سرمایه گذار جهانی جورج سوروس – اخیراً علاقه به بیت کوین را آغاز کرده است.

فیتزپاتریک گفت: “ما فکر می کنیم کل زیرساخت های مربوط به رمزنگاری واقعا جالب است و ما در این زیرساخت ها سرمایه گذاری کرده ایم – و فکر می کنیم این در یک نقطه انعطاف است.”

این نقطه انعطاف پذیری در نتیجه تورم ناگهانی اتفاق می افتد ، که تنها در یک سال گذشته شاهد افزایش حجم پول دلار آمریکا بوده ایم. فیتزپاتریک گفت:

من فکر می کنم که وقتی صحبت از رمزنگاری می شود ، ما در یک لحظه از زمان بسیار مهمی قرار می گیریم ، ممکن است چیزی مثل بیت کوین یک دارایی مهم باقی بماند ، اما برای این واقعیت که در طی 12 ماه گذشته ، ما افزایش یافته ایم عرضه پول در ایالات متحده 25٪. "

Check Also

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as — in his view — digital assets are often used to facilitate crime.

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *