با فعال شدن برنامه Bottlepay توییتر ، امکان ارسال بیت کوین با یک توییت فراهم شد

پس از اینکه برنامه پرداخت دیجیتال باتل پی(Bottlepay) ویژگی رسانه اجتماعی مبتنی بر بیت کوین خود را راه اندازی کرد ، کاربران توییتر اکنون می توانند بیت کوین را با یک توییت ساده ارسال کنند.

معاملات بین کاربران توییتر هم اکنون می تواند با استفاده از الگوی توئیت ساده “bottlepay@ ارسال 1000 ساتوشی  بهtwitteruser@” انجام شود. این دستور را می توان از طریق اپلیکیشن Twitter اجرا کرد و بیت کوین از یک کاربر به کاربر دیگر به طور خودکار منتقل می شود.

Bottlepay خود را به عنوان اخلالگر پرداخت های جهانی توصیف می کند و در اواخر فوریه (اسفند) 15 میلیون دلار در مرحله تأمین بودجه جمع آوری کرد. اپلیکیشن Bottlepay می تواند با سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند Reddit و Discord نیز استفاده شود. گزارش شده که نسخه بتا این برنامه بدون بازاریابی 20،000 کاربر را به خود جلب کرده و توانسته معاملاتی با ارزش 2.4 میلیون دلار را فقط در مدت بیش از یک ماه از زمان راه اندازی در 10 فوریه (22 بهمن) پردازش کند.

با توجه به میزان انفجار کارمزد معاملات بیت کوین از سال 2020 تا سال 2021 ، مناسب بودن آن برای استفاده روزانه ، برنامه پرداخت های اجتماعی می تواند به طور منطقی زیر سوال رود. Bottlepay با استفاده از شبکه لایتنینگ ، یک راه حل لایه دوم  ارائه می دهد که با خارج از زنجیره ای کردن معاملات بیت کوین از ازدحام شبکه جلوگیری می کند و هزینه های بالای معامله بیت کوین را دور می زند.

Check Also

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as — in his view — digital assets are often used to facilitate crime.

Russia’s prosecutor general, Igor Krasnov, says new crypto regulations are needed to combat corruption as …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *