خوش آمدید

با عرض ادب و احترام
بزرگترین سامانه فروش جواهرات دنیا به نام Princess Crown می یاشد که در کلیه قیمتهای گذاری های بانک مرکزی در نیویورک و بانک سلطنتی انگلستان فعالیت دارد که دربیش از 85 کشور چهان عملیات کارشناسی و قیمت گذاری را انجام می دهد.
مفتخر هستیم که با آغاز سال 2019 فعالیت کاری خود را در ایران آغاز نماییم.

شرکت سرمایه گذاری     Princess Crown  در آسمان خراش تجارت جهانی منهتن )مرکز تجارت جهانی یک در جنوب منهتن ( در نیویورک در ایالات متحده آمریکا است.

نیویورک مرکز املاک، امپراطوری‌های رسانه‌ای، مراکز مالی و بانکی و فعالیت های تجاری آمریکا است. این شهر که برای مدت ها دارای بیشترین جمعیت ثروتمتد در جهان بود شمار زیادی از افراد ثروتمند آمریکا را در خود جای داده است که بیشتر آن ها در ناحیه منهتن زندگی می‌کنند.

نیویورک که در شمال شرقی ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است، یکی از شناخته شده ترین شهر های جهان محسوب می شود و به واسطه قرار گرفتن نهاد ها بین المللی در آن به نام پایتخت جهان نیز مشهور است. نیویورک قطب اقتصادی این کشور است به گونه ای که مهمترین بانک ها و موسسات مالی و تجاری در این شهر قرار دارند. همچنین اصلی ترین بازار های بورسی آمریکا در خیابان وال استریت این شهر قرار گرفته است. نیویورک محل قرارگیری مقر سازمان ملل متحد است که باعث اعتبار بین المللی بالای این شهر شده است.طی دو قرن گذشته، از نیویورک به عنوان بزرگترین و ثروتمندترین شهر آمریکا یاد می شود. این شهر یکی از بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی و تحصیل می باشد.خیابان وال استریت در جزیره منهتن در ایالت نیویورک قرار دارد. بازار بورس نیویورک که بزرگ‌ترین محل دادوستد بورس و انواع اوراق بهادار هست در این خیابان قرار دارد. تقریباً تمامی مبادلات مالی  جهان  یا در شهر نیویورک انجام می‌شد و یا به طور مستقیم با این شهر در ارتباط بود. اکثر شرکت‌های فعال در زمینه خدمات مالی در این خیابان قرار داشته‌اند. بسیاری از شرکت ها نیز برای افزایش سرمایه به وال استریت می آیند. بازارهای مالی در فرانکفورت، توکیو، تورنتو و هنگ کنگ نیز در راستای همین هدف فعالیت می کنند. وال استریت را به عنوان مهد نهادهای مالی می شناسند. ارزش افزوده حضور در این بازار علاوه بر اعتبار نام آن، بهبود انباشت سرمایه، کاهش هزینه ها و هدایت سرمایه هاست که باید گفت این نقشی است که هر شرکتی که وارد هر بازار مالی می شود به دنبال ان است. هرچقدر سهولت و سرعت و بهینگی اتصال سرمایه در بازاری بیشتر باشد، هم برای سرمایه گذاران و هم سرمایه پذیران ایده ال تر است.

 
 

New York City

One World Trade Center
Suite 48D , New York City, New York 10007

Princess Crown Co.

Phone: +1-3473940002, Fax: +1-3473940005

شهروندان ایرانی جهت فروش و خرید و کارشناسی جواهرات آلات خود مستقیما به دفتر مرکزی ما در خیابان جردن مراجعه نمایید.
با تشکر
ادوارد آقاجاری
مدیریت واحد کارشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.